Желания
Добавьте товары в желания
Европейская мебель. В гармонии с мечтой
0
Мой заказ

Отзывы о магазине

Очень быстрая доставка, около 10 дней с момента заказа. Все замечательно. Товар соответствует описанию. Спасибо

Вся информация о товаре была актуальна, заказ был выполнен в оговоренный срок.

Цена актуальна, наличие актуально. Доставка не быстрая, но, видимо, зависит от закупки и привоза. На вопросы отвечают с готовностью. Рекомендую.

Тумбочки брала на дачу, сподобались. ІКЕА молодці - зручно було збирати (кожна деталька продумана), упаковка була дуже компактною (невелика пласка коробочка).

Продавцям дякую - ціна у них на цей товар була найнижчою, відреагували миттєво, в той же день відправили Новою поштою.

Магазин хороший. Максим, з яким я спілкувалася при замовленні покупки та в очікуванні її отримання, кваліфікований спеціаліст , ввічлива та чемна людина. Коли через 2 тижні після оплати я не отримала покупку, Максим запропонував повернути гроші (6500 грн.). З урахуванням манери спілкування Максима та наявністю великої кількості хороших відгуків про магазин, вирішила дочекатися замовлення (оплатила 05.02.2020 – отримала 10.03.2020).

В роботі магазина мені не сподобалось, що не було інформації, коли польський партнер магазина відправив товар зі складу, коли товар надійшов на митницю, коли пройшов контроль. Максим пояснив ці факти специфікою їх роботи . Не виключаю.

Для доставки покупки з Володимира-Волинського в Київ я обрала Нову пошту. Максим сказав, що вартість доставки складе 700-800 грн. Попередньо телефонувала на Нову пошту, щоб мені співробітники перевізника повідомили вартість доставки. Нарахували 400 грн. Фактична сума склала 700 грн. Виявилося, що рахували об’ємну вагу товару, хоча при попередньому підрахунку у мене запитували розміри ,вагу та назву покупки. Але це зауваження не до магазина. Магазин відшкодував мені половину вартості доставки в якості компенсації за затримку терміну доставки.

Якщо виникне необхідність купляти товари IKEA – скористаюся послугами саме цього магазина.

Привезли с европейского склада в оговоренные сроки.

немного дольше была доставка, но это таможня, всякое бывает. а так очень довольны. можно смело заказывать и не боятся. спасибо

Заказывал стол, доставили в полной комплектации и хорошо упакованным. Но пришлось ждать 5 недель, о покупке не жалею

Замовляли два столи,якість столів дуже гарна,запаковано якісно.Дякую за товар.Але з терміном доставки просрочили аж на два тижня.

Предоплата.9.12.обещали до 31.12 получили 20.1 ,пришлось подождать.доставка получилась140грн(гладилка)по новой почте.

Наверх